Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN

Maseczki zostały wykonane z bawełny. Bardzo ładne wzornictwo masek wzbudzi zachwyt u naszych pociech. Są miękkie i przyjemne w dotyku. Cała powierzchnia maski jest przepuszczalna, tak więc oddycha ona wraz z ciałem, a dodatkowy jeden zaworek wydechowy ułatwia odprowadzenie zużytego powietrza na zewnątrz. Metalowy element na nosku maski pozwala ją dokładnie dopasować do twarzy, a regulowane gumki z tyłu maski utrzymują ją na twarzy.

Smog to poważne zagrożenie dla najmłodszych. Ich organizm nie jest gotowy, aby bronić się przed tym zjawiskiem. Dlatego chroń swoje dziecko - i zakładaj mu maskę zawsze - gdy wychodzicie na spacer lub po prostu na powietrze, a stężenie smogu jest podwyższone. 

Dlaczego smog jest taki niebezpieczny dla dzieci? Nasze pociechy nie mają jeszcze dojrzałego układu odpornościowego. Ich drogi oddechowe są wąskie, pokryte wieloma gruczołami śluzowymi, co zwiększa niebezpieczeństwo ich zatkania przy podrażnieniu substancjami chemicznymi zawartymi w powietrzu. Wiele dzieci oddycha nie przez nos - a przez buzię - przez co same pozbawiają się naturalnego filtrowania powietrza. W dodatku częstotliwość ich oddechu jest większa niż dorosłego - przez co częściej pobierają zanieczyszczone powietrze do płuc.

 

W opakowaniu znajduje się:

1. Maseczka

2. Filtr (1 opakowanie) który mogą państwo znaleźć w dziale "Akcesoria" w cenie 20 zł.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie funkcjonalności naszych masek, oraz zawartości opakowania zapraszamy do kontaktu pod nr 785-343-418 lub mailowo biuro@alexpo.pl

 

KONSERWACJA:

Maski dziecięce można prać ręcznie lub w pralce.

Po użyciu maskę należy przetrzymywać w czystym oraz suchym pomieszczeniu.INSTRUKCJA ZAKŁADANIA:

instrukcja zakładania maski

1. Rozciągnij maskę

2. Włóż zawartość opakowania do kieszonki (filtr)

3. Dopasuj maskę do twarzy

4. Wyreguluj nosek aby przylegał 

Parametry masek

  • Wzór: 

    różowa

  • Materiał: 

    bawełna

  • Przeznaczenie: 

    na co dzień dla dzieci

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...