Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN

Maska przeznaczona dla dorosłych odbiorców oraz młodzieży.

Zbudowana jest w 100% z bawełny. Bardzo praktyczna i ciekawa kolorystyka i wzornictwo powodują, że spodobają się każdemu klientowi, a przyjazna w dotyku i przewiewna tkanina da uczucie komfortu. Maski na co dzień mają bardzo ładne opakowanie wielokrotnego użytku, które zostało specjalnie dla nas wyprodukowane i opisane w języku polskim. Bawełniane maski codzienne są kierowane do kobiet i mężczyzn zarówno w czasie aktywności sportowej na powietrzu, jak i zwyczajne wyjście na spacer, na zakupy, czy do przychodni w okresach grypowych. Ponieważ maski mają działanie ochronne przed alergenami, dla osób wrażliwych proponujemy stosowanie tych masek przez cały rok w okresach pylenia roślin. Często wyjście do lekarza po receptę kończy się zarażeniem różnymi chorobami. W takim wypadku zastosowanie naszej maski z filtrem N99 może nas przed tym uchronić.

Maska chroni przed:

-drobnoustrojami,
-grzybami,
-smogiem,
-spalinami,
-alergenami,
-pyłkami roślin,
-kurzem.


BUDOWA MASEK

Maski antysmogowe bawełniane mają jeden otwór wydechowy zakończony zaworkiem, dzięki któremu nadmiar wilgoci i zużytego powietrza zostaje odprowadzony na zewnątrz. Wszyty w górną część maski metalowy element służy dopasowaniu maski do nosa po odpowiednim przygięciu. Znajdujące się przy uszach masek regulowane gumki, stabilizują maskę i utrzymują ją na twarzy.  W zestawie z maską znajdują się dwa filtry N99.


FILTR

Wewnątrz maski znajduje się kieszeń do której wkładamy filtr. Filtr N99 zatrzymuje 99% zanieczyszczeń PM10 i PM2,5 oraz pyłki roślin, a jego wielowarstwowa budowa z węglem aktywnym powoduje jego dużą skuteczność filtrowania. Filtr jest wymienny. Czas jego użytkowania zależy od długości ekspozycji na zanieczyszczenia, oraz stopnia zapylenia i przeciętnie wynosi ok. 30 godz. stałego użytkowania. W komplecie z maską znajdują się już dwa filtry PM 2.5.

Dbając o Państwa budżet - zapraszamy do zaopatrzenia się w zapas wymiennych filtrów do masek - w ramach jednej przesyłki.

INSTRUKCJA ZAKŁADANIA MASKI:

instrukcja zakładania maski

1. Rozciągnij maskę

2. Włóż filtr PM 2,5 do kieszonki

3. Dopasuj maskę do twarzywa

4. Wyreguluj nosek aby przylegał 

KONSERWACJA MASECZKI:

Po użyciu maskę należy przetrzymywać w czystym oraz suchym pomieszczeniu.

Rekomendowana metoda czyszczenia – rozcieńczyć neutralny detergent z wodą, wyprać ręcznie maskę delikatnie ją pocierając, pozostawić w suchym miejscu do wyschnięcia. Czyścić raz na 2 tygodnie. Nie prać w pralce z inną odzieżą. Nie prać filtrów gdyż mogą utracić swoje właściwości.

Parametry masek

 • Wzór: 

  czarny

 • Materiał: 

  bawełna

 • Filtr w opakowaniu: 

  tak

 • Dodatkowy filtr (zapasowy): 

  nie

 • Przeznaczenie: 

  na co dzień dla dorosłych

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...