Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.99 PLN

Maska antysmogowa Basic Light adresowana jest do ludzi pragnących maksymalnej ochrony przeciw smogowi, bakteriami i wirusami, pyłkami roślin, grzybami, czy kurzem.Maska idealnie sprawdza się jako maska przeciwpyłowa do codziennego użytkowania, jak również dla ludzi aktywnych preferujących zdrowy styl życia - jako maska na rower, maseczka do biegania.

To co wyróżnia tą maskę to fakt, że wilgoć jest wydalana na zewnątrz - w przeciwieństwie do większości masek na rynku.

Rozmiar masek jest uniwersalny, pasuje zarówno na mężczyznę, kobietę, oraz młodzież.Główne zalety maski BASIC LIGHT:

- ulepszona budowa zapewnia świetne dopasowanie do twarzy, a wycięcie na ucho powoduje, że maska nie zsuwa się i pewnie trzyma na twarzy.

- nasza maska antysmogowa jest sklasyfikowana jako FFP3 i posiada najlepszy na rynku filtr N99 – filtruje 99% zanieczyszczeń takich jak smog, bakterie i wirusy, grzyby, pyłki roślin. Jest to filtr wielowarstwowy, jedną z warstw jest filtr węglowy. Maska z tym filtrem stanowi jeszcze lepszą ochronę niż maseczki z filtrem hepa.

- maska posiada znakomicie działające zaworki wydechowe które odprowadzają wilgoć na zewnątrz – co sprawia że Wasze płuca i drogi oddechowe są bezpieczne!

- nasze maski antysmogowe są atestowane i certyfikowane.FILTR N99 wystarczy na około 30 godzin aktywnego użytkowania. Następnie należy wymienić filtr.

Czym jest wymienny filtr N99 – FFP3

Jednym z najważniejszych elementów maski jest jej filtr. Im lepszy filtr tym większa ochrona. Nasze filtry N99 są najlepsze na rynku, a dzięki swojej wielowarstwowej budowie (filtr węglowy) filtry te zatrzymują i filtrują substancje organiczne oraz nieorganiczne. Filtry N99 zatrzymują zanieczyszczenia PM10 oraz PM2.5 znajdujące się w powietrzu.

Te zanieczyszczenia są niezwykle groźne dla naszego zdrowia. Są niewidoczne i powodują bardzo poważne choroby płuc, serca oraz alergie. Smog jest niestety niewidzialnym zabójcą który powoduje około 46 tysięcy zgonów rocznie.

W opakowaniu znajduje się:

- Maska antysmogowa Basic Light z zamontowanym filtrem N99 oraz zaworkami wydechowymi stabilnie trzymającymi filtr

 

INSTRUKCJA ZAKŁADANIA MASKI:

1. Nałóż maskę na twarz

2. Dopasuj maskę aby opierała się na uszach, oraz zapnij na rzep z tyłu głowy

3. Zaciśnij aluminiowy nosek aby dobrze przylegał, ale nie uciskał za mocno

Jak wymienić filtr:

1. Wykręć zaworek zewnętrzny przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aż zaworek się oddzieli od części wewnętrznej

2. Wyciągnij zużyty filtr i zastąp go nowym

3. Włóż najpierw wewnętrzny zaworek do dziurki filtra aby wystawał z zewnętrznej strony i tak żeby można było wkręcić zewnętrzną część na wewnętrzny element.


KONSERWACJA:

Maski antysmogowe można czyścić wilgotną gąbką oraz można je prać - najlepiej w 40 stopniach (po wcześniejszym odpięciu filtra).

Parametry masek

  • Wzór: 

    czarny

  • Materiał: 

    neopren

  • Przeznaczenie: 

    sportowa

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...