Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN

Najbardziej zaawansowana maska sportowa, dla osób wymagających, pragnących się wyróżnić. Posiada otwory wentylacyjne, a neopren dodatkowo został pokryty delikatną satynową, wzorzystą tkaniną. Maska jest bardzo przyjemna w dotyku i niezwykle efektowna.

Maska antysmogowa została wyprodukowana z rozciągliwego neoprenu. Posiada trójwymiarowe nacięcia wykonane w celu utrzymania odpowiedniej przestrzeni wentylacyjnej. Zapięcie na szeroki rzep zapewnia wygodę użytkowania, dzięki możliwości idealnego dopasowania do twarzy. Dodatkowo wyposażona jest w elastyczną blaszkę w okolicy nosa – przez co można ją indywidualnie uformować do jego kształtu. W masce znajdują się dwa zawory wydechowe – które służą:

 • po pierwsze – do bezpiecznego umiejscowienia filtrów N99,
 • a po drugie – wymianie powietrza z otoczeniem.

Model ten posiada dodatkowe otwory wentylacyjne przykryte siateczką, co:

 • pomaga zmniejszyć temperaturę i odprowadzić parę wodną podczas uprawiania sportów (bieganie, jazda na rowerze i inne) czy też w trakcie cieplejszych dni,
 • a także umożliwia większy pobór tlenu podczas przyspieszonego oddechu.Maska chroni przed:

 • pyłami PM10 i PM2,5 (do 99,9%)
 • zanieczyszczeniami komunikacyjnymi
 • pyłkami roślin /działanie antyalergiczne/
 • bakteriami i wirusamiFILTR:

Najważniejszym elementem masek przeciwpyłowych, antysmogowych jest filtr. Każda z masek posiada wymienny filtr N99, który dzięki swojej wielowarstwowej budowie (m.in. z węglem aktywnym) posiada właściwości zatrzymujące i filtrujące substancje organiczne i nieorganiczne. Filtr zatrzymuje zanieczyszczenia PM10 oraz PM2.5 z powietrza. Są one niezwykle groźne dla naszego zdrowia. Można powiedzieć, że są CICHYM ZABÓJCĄ, ponieważ ich nie widzimy, a powodują u nas bardzo poważne choroby płuc, serca oraz alergie. Filtr chroni nas przed wdychaniem tych szkodliwych cząsteczek, jak również pyłów i substancji chemicznych związanych ze smogiem, komunikacją, przemysłem oraz alergenami i wirusami.

Tak więc oprócz działania antysmogowego, ma właściwości anyalergiczne i antywirusowe.

W naszej ofercie znajdują się takie akcesoria jak filtry do masek i zapasowe zaworki. Dbając o Państwa budżet i minimalizując koszty przesyłki - zachęcamy do zakupu zapasowych filtrów do masek:W każdym opakowaniu znajduję się instrukcja w języku polskim.

INSTRUKCJA ZAKŁADANIA MASKI:

1. Nałóż maskę na czubek nosa i brody

2. Zaczep maskę stabilnie na rzep z tyłu

3. Wyreguluj aluminiowy nosek aby dobrze przylegał. Można dopasować do każdego kształtu twarzy i nosa

4. Skontroluj właściwe zamontowanie i prawidłowy przepływ powietrza poprzez przyciśnięcie maski do twarzy, robiąc głębsze oddechy

5. Wyreguluj rzep z tyłu aby maska szczelnie przylegałaWYMIANA FILTRA:

1. Rozłóż maskę, odsłaniając wewnętrzny filtr oraz zaworek wydechowy

2. Zgodnie z instrukcjami na zaworku przekręć go przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aż zaworek się oddzieli

3. Wyjmij dwa zaworki, oraz filtr

4. Wymień filtr, zgodnie z instrukcjami na zaworku przekręć go zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż wymiana będzie kompletna

W

KONSERWACJA:

Po użyciu maskę należy przetrzymywać w czystym oraz suchym pomieszczeniu.

Rekomendowana metoda czyszczenia – rozcieńczyć neutralny detergent z wodą, wyprać ręcznie maskę delikatnie ją pocierając, pozostawić w suchym miejscu do wyschnięcia. Czyścić raz na 2 tygodnie. Nie prać w pralce z inną odzieżą. Nie prać filtrów, gdyż mogą utracić swoje właściwości.  

Czas użytkowania fIltra jest uzależniony od stopnia zanieczyszczenia powietrza oraz długości przebywania i aktywności w tym powietrzu. Średnio wynosi około 30 godzin aktywnego użytkowania. 

Parametry masek

 • Wzór: 

  mummy

 • Materiał: 

  neopren

 • Filtr w opakowaniu: 

  tak

 • Dodatkowy filtr (zapasowy): 

  tak

 • Przeznaczenie: 

  sportowa

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...