Wczytuję dane...

Maski do biegania

Maski antysmogowe do biegania, nordic walkingu, jazdy na rowerze czy motocyklu i innych aktywności sportowych, które zapobiegają wdychaniu niebezpiecznych dla zdrowia zanieczyszczeń powietrza podczas wzmożonego wysiłku. Nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością wykonania zadowoli osoby aktywnie spędzające czas na wolnym powietrzu. Staranne wykonanie i zastosowanie odpowiednich materiałów pozwala na idealne dopasowanie do kształtu twarzy.

Wszystkie maski sportowe posiadają dwa otwory wydechowe zakończone regulowanymi zaworkami. Pomagają one w odprowadzeniu nadmiaru pary wodnej powstałej podczas wydechu, chroniąc maskę przed zawilgoceniem. Aluminiowy nosek służy dopasowaniu indywidualnemu maski do twarzy, po odpowiednim przygięciu. Sposób zakładania, oraz konserwacji masek znajduje się na instrukcji załączonej do każdego opakowania w języku polskim.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.