Wczytuję dane...
O nas

Maseczki antysmogowe z certyfikatem

Jesteśmy firmą młodą, ale z dużym doświadczeniem handlowym zdobytym podczas pracy zarówno z firmami polskimi, jak i zagranicznymi. Naszą główną dewizą zawsze był profesjonalizm i dbałość o klienta.

Obserwując ostatnie doniesienia o wzrastającym zanieczyszczeniu środowiska, oraz kumulacji pyłów zwłaszcza w okresie grzewczym, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc nam ochronić się przed tym zagrożeniem. Stan zanieczyszczenia powietrza z roku na rok się pogarsza, a działania państwa niestety są niewystarczające. Międzynarodowa Organizacja Zdrowia szacuje, iż 4,6 miliona ludzi umiera każdego roku z przyczyn bezpośrednio związanych z zanieczyszczeniem powietrza. Wg. Światowej Organizacji Zdrowia /WHO/ 33 z 50 miast w Unii Europejskiej o największym stężeniu pyłu PM 2,5 znajduje się w Polsce. Najbardziej zanieczyszczonymi miastami w Polsce, są miasta Polski południowej, oraz duże aglomeracje miejskie, gdzie oprócz zanieczyszczeń smogiem, dochodzą zanieczyszczenia komunikacyjne.

Co nam zagraża w powietrzu:

Badania wskazują na przekroczenia dopuszczalnych norm benzenu, dwutlenku azotu, tlenku węgla, dwutlenku siarki, pyłu zawieszonego-cząstek o wielkości PM10 i PM2,5 ,oraz metali ciężkich.

Na co wpływa smog:

 • Wzrok –stany zapalne spojówki oka.
 • Układ nerwowy- zaburzenia centralnego układu nerwowego,bezsenność, bóle głowy,apatia.
 • Choroby przewlekłe-astma,niewydolność układu oddechowego, nowotwory.
 • Serce- choroby serca,paraliż układu krwionośnego.
 • Układ oddechowy-zaostrzenie przewlekłego zapalenia płuc i oskrzeli.
 • Dla kobiet w ciąży- niska waga urodzeniowa dziecka, oraz wyższe ryzyko wystąpienia u niego astmy i autyzmu,możliwy przedwczesny poród.


W związku z powyższymi zagrożeniami, nawiązaliśmy współpracę z renomowaną fabryką w Chinach, specjalizującą się w produkcji masek antysmogowych. Są to maski o działaniu przeciwpyłowm wyposażone w  filtr węglowy N99, który oczyszcza wdychane powietrze i filtruje:

 • do 99,9% pyłów PM10 i PM2,5
 • zanieczyszczenia komunikacyjne
 • pyłki roślin /działanie antyalergiczne/
 • bakterie i wirusy.

Ponieważ nasze hasło brzmi BEZPIECZNA AKTYWNOŚĆ NA POWIETRZU ORAZ W ZAGROŻONYCH ZARAZKAMI POMIESZCZENIACH, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę masek antysmogowych. Nie dajmy się zamknąć w domu z powodu smogu. Musimy założyć maski - żyć aktywnie i czuć się bezpiecznie.

Maseczki antysmogowe z certyfikatem, które oferujemy to:

Maski neoprenowe - maseczki do biegania i maseczki sportowe

Dla osób aktywnych: rowerzystów, biegaczy , motocyklistów, uprawiających sporty ekstremalne, służb miejskich i drogowych (maseczki do biegania, maski na rower). Zróżnicowane rodzaje oraz design z pewnością są w stanie zadowolić najwybredniejsze gusta.

Maseczki bawełniane z filtrem

Dla całych rodzin, na spacery, zakupy, w drodze do pracy i szkoły, w okresach grypowych do przychodni, szpitala, posiada działanie antyalergiczne, podczas jazdy komunikacją miejską itp.

Maski dla dzieci

Wykonane z włókna bambusowego- miłe w dotyku maski antysmogowe dla dzieci od 4 lat.

Filtr węglowy w maseczkach antysmogowych

Wszystkie nasze maseczki antysmogowe  posiadają filtry N99 z węglem aktywnym. Filtr jest wymienny, a maski wielokrotnego użytku. Nadają się do czyszczenia lub prania w zależności od typu maseczki. Każda z masek antysmogowych posiada zawory wydechowe, które pomagają odprowadzić nadmiar wilgoci w wydychanym powietrzu, co ułatwia oddychanie i zapobiega zawilgoceniu maski. Wszystkie oferowane przez nas maski antysmogowe zostały poddane wszechstronnym testom i otrzymały certyfikaty CE.

Filtry do masek antysmogowych i akcesoria w naszej ofercie:

 • Filtry węglowe N99 do masek neoprenowych.
 • Filtry węglowe N99 do masek bawełnianych.
 • Filtry węglowe N99 do masek dla dzieci.
 • Zaworki wymienne do masek.

Dodatkowe informacje o produktach są dostępne na odpowiednich stronach dotyczących poszczególnych maseczek antysmogowych. Liczymy na dobrą współpracę oraz Państwa zadowolenie, a w razie wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.