Wczytuję dane...
FAQ

1. Jak długo trzeba czekać na przesyłkę?

Zamówienia staramy się wysyłać do 24 godzin w dni robocze po zaksięgowaniu wpłaty. Jeśli zamówisz produkt i dokonasz płatności za pomocą Przelewy24 i Paczkomaty - będzie to najszybszy sposób dostawy. W zależności od wybranej opcji dostawy, otrzymasz zamówienie najprawdopodobniej następnego dnia roboczego w przypadku dostawy kurierskiej. Jeśli zależy Ci na dostawie w sobotę - skontaktuj się z nami - sprawdzimy możliwości i postaramy się spełnić Twoje oczekiwanie.

2. Czy można anulowac zamówienie?

Jeśli pomyliłeś się podczas zamówienia lub chesz je anulować-prosimy o kontakt.

3. Co dokładnie dzieje się po złożeniu zamówienia?

Jeśli złożyłeś już poprawnie zamówienie - dostaniesz na maila potwierdzenie złożenia zamówienia. Wraz z przetwarzaniem zamówienia - będziesz dostawał kolejne e-maile o zmianie jego statusu. Ostatni będzie Cię informował o jego wysłaniu.

4. Jak zakładać prawidłowo maskę?

1. Nałóż maskę na czubek nosa i brody 2. Zaczep maskę - w zależności od rodzaju - stabilnie na rzep z tyłu/gumki na uszy 3. Wyreguluj aluminiowy nosek aby dobrze przylegał. Można dopasować do każdego kształtu twarzy i nosa 4. Skontroluj właściwe zamontowanie i prawidłowy przepływ powietrza poprzez przyciśnięcie maski do twarzy, robiąc głębsze oddechy 5. Wyreguluj rzep z tyłu głowy/gumki na uszach, aby maska szczelnie przylegała.

5. Jak dbać o maskę?

Po użyciu maskę należy przetrzymywać w czystym oraz suchym pomieszczeniu. Rekomendowana metoda czyszczenia – rozcieńczyć neutralny detergent z wodą, wyprać ręcznie maskę delikatnie ją pocierając, pozostawić w suchym miejscu do wyschnięcia. Czyścić raz na 2 tygodnie. Nie prać w pralce z inną odzieżą. Nie prać filtrów, gdyż mogą utracić swoje właściwości.

6. Czy maski są wielokrotnego użytku?

Tak, są to maski wielokrotnego użytku. Wymienny jest tylko filtr. Po zużyciu fitra - wyrzuca się go. Maskę można natomiast przeprać ręcznie.

7. Czy otrzymam fakturę za zakupy?

Jeśli wyraziłeś taką chęć - zaznaczając opcję FV i uzupełniając dane w zamówieniu- wraz z produktem w paczce znajdziesz papierową wersję FV z danymi, które podałeś.