Wczytuję dane...

Maski przeciwpyłowe na co dzień

Maska przeciwpyłowa przeznaczona jest do codziennego użytku w miejscach, gdzie występuje wysoki poziom smogu i zanieczyszczeń powietrza np. pyłów PM2.5 oraz PM10, które są najbardziej szkodliwe nie tylko dla naszego układu oddechowego, ale i całego organizmu. Zostały zaprojektowane dla osób szukających skutecznej ochrony przeciwpyłowej w trakcie codziennych aktywności. 

Maseczki z filtrem doskonale sprawdzą się również podczas pylenia drzew i traw, a także w okresie wysokiej zachorowalności na choroby zakaźne. Nasze maski antysmogowe wykonane zostały w 100% z przyjemnej dla skóry bawełny. Ciekawy wachlarz kolorystyczny zadowoli różne gusta.

Maski przeciwpyłowe - ochrona każdego dnia

Wszystkie nasze maski antysmogowe zostały wyposażone w najwyższej klasy filtr węglowy filtrujący nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia powietrza. Maseczki bawełniane z filtrem sprawdzą się zatem idealnie w trakcie ciepłych wiosennych i letnich dni. 

Maski przeciwpyłowe - zalety:

- Chronią przed zanieczyszczeniami obecnymi w powietrzu również alergenami
- Chronią przed smogiem
- Są wygodne i dobrze dopasowane do twarzy dzięki ściągaczom za uszami
- Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające ich skuteczność
- Są wyposażone w najskuteczniejsze dostępne filtry N99 (porównywalny do klasy ffp3) - filtruje 99% zanieczyszczeń takich jak smog, bakterie i wirusy, grzyby, pyłki roślin,
- Są wykonane z wysokiej jakości bawełny, przyjaznej dla skóry
- Są to maseczki wielokrotnego użytku - po wypraniu można używać ich wielokrotnie.

Poniżej znajdą Państwo nasze maski antysmogowe na co dzień. Polecamy również maseczki sportowe i maski dla dzieci 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów