Wczytuję dane...

Maseczki antywirusowe dla dzieci - jaka maseczka antysmogowa dla dzieci zapewnia skuteczną ochronę?

Dzieci należą niewątpliwie do grupy najbardziej narażonej na niszczący wpływ smogu. Smog przyczyna się do rozwoju chorób układu oddechowego, szkodliwe cząsteczki powodują choroby serca u dzieci. Co więcej, zanieczyszczenia mogą wpływać również na mózg dzieci powodując ADHD, dysleksję, osłabienie koncentracji, czy nawet wpływać na obniżenie ilorazu inteligencji u dzieci. Co gorsza, największe zanieczyszczenia powietrza występują bliżej gruntu, co sprawia że dzieci wdychają jeszcze więcej zanieczyszczeń niż dorośli. Dodatkowo, z przeprowadzonych badań wynika że wersja DELTA wirusa SARS-CoV-2 jest jeszcze bardziej niebezpieczna dla dzieci niż poprzednie wersje wirusa.

Dlatego bardzo ważne jest żebyśmy chronili nasze dzieci wybierając możliwie jak najlepsze maseczki antywirusowe dla dzieci.  

Maseczka chirurgiczna

Dobra maska ochronna dla dziecka to nie maska chirurgiczna. Przede wszystkim taka maseczka nie przylega dobrze do twarzy, a po drugie nie posiada żadnych filtrów ochronnych. Zarówno smog jak i wirus z powodzeniem dostaną się do płuc dzieci noszących tego typu maseczki chirurgiczne dla dzieci. Co więcej, część maseczek chirurgicznych dla dzieci wiązanych jest na troczki co sprawia że nie będą dobrze przylegać do buzi naszych pociech. Maski chirurgiczne są również bardzo nie ekologiczne i bardzo zaśmiecają świat w którym funkcjonujemy.

Maseczki antywirusowe dla dzieci bawełniane

Maseczki bawełniane dla dzieci z pewnością są znacznie lepszym wyborem niż maseczki chirurgiczne. Są to maski wielorazowe co sprawia że są dużo bardziej ekologiczne. Bardzo ważnym i często pomijanym czynnikiem jest fakt że często są to maseczki kolorowe lub z ciekawymi wzorkami. Maseczki które podobają się dzieciom będą z pewnością znacznie chętniej noszone, i rzadziej zdejmowane z buzi.  Porządna maseczka przeciwwirusowa dla dziecka powinna być co najmniej dwuwarstwowa, z gumką na uszy aby dobrze przylegała do twarzy, jak również powinna zawierać zaworek wydechowy, aby dobrze odprowadzał wydychaną wilgoć poza maseczkę.

Porządna maska dla dziecka antywirusowa  powinna również koniecznie być wyposażona w kieszonkę na filtr. Im lepszy filtr ochronny tym lepsza ochrona naszych dzieci przed smogiem czy koronawirusem. Maseczki bawełniane z filtrem HEPA z pewnością wyłapują wiele zanieczyszczeń w powietrzu. My jednak rekomendujemy żeby maksymalnie zabezpieczyć się przed smogiem i wirusem, stosując filtr N99.  Maseczki dla dzieci z filtrem N99 są sklasyfikowane jako maseczki ochronne dla dzieci FFP3.  Świetnie wykonana maska dla dziecka antywirusowa z filtrem N99 jest dostępna pod poniższym linkiem:

 

https://alexpomaski.pl/maski-dla-dzieci

   

Maseczki antysmogowe dla dzieci sportowe

Maska antysmogowa sportowa najczęściej kojarzona jest jako maska do biegania, lub maska na rower. Oczywiście takie maski idealnie nadają się do uprawiania sportu, ale nie zapominajmy że są to maski bardzo praktyczne i nadają się jak najbardziej do chodzenia jako maski sportowe na co dzień. Nadają się również jak najbardziej jako maseczki antywirusowe dla dzieci czy maseczki antysmogowe dla dzieci. Taka maska ochronna dla dzieci N99 zapewnia jeszcze większą ochronę niż maseczka antysmogowa dla dzieci bawełniana, ze względu na to że jeszcze bardziej przylega do twarzy. Również są to maski antysmogowe wielorazowego użytku, mające nie jeden a dwa zaworki wydechowe odprowadzające wilgoć na zewnątrz maski. Co również jest bardzo istotne są to maseczki kolorowe więc powinny się podobać naszym pociechom.

Nasze sportowe maseczki przeciwwirusowe dla dzieci posiadają najwyższej jakości filtry N99, czyli są sklasyfikowane jako maski dla dzieci FFP3. Sprawia to że świetnie nadają się jako dobra ochrona przed COVID-19.

Są dostępne pod linkiem:

 

https://alexpomaski.pl/c/22/sportowe-antysmogowe-maski-dla-dzieci.html