Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN

Maski zostały wykonane z bawełny. Bardzo ładne wzornictwo masek wzbudzi zachwyt u naszych pociech. Są miękkie i przyjemne w dotyku. Cała powierzchnia maski jest przepuszczalna, tak więc ddycha ona wraz z ciałem, a dodatkowy jeden zaworek wydechowy ułatwia odprowadzenie zużytego powietrza na zewnątrz. Metalowy element na nosku maski pozwala ją dokładnie dopasować do twarzy, a regulowane gumki z tyłu maski utrzymują ją na twarzy.

Smog to poważne zagrożenie dla najmłodszych. Ich organizm nie jest gotowy, aby bronić się przed tym zjawiskiem. Dlatego chroń swoje dziecko - i zakładaj mu maskę zawsze - gdy wychodzicie na spacer lub po prostu na powietrze, a stężenie smogu jest podwyższone. 

Dlaczego smog jest taki niebezpieczny dla dzieci? Nasze pociechy nie mają jeszcze dojrzałego układu odpornosciowego. Ich drogi oddechowe są wąskie, pokryte wielona gruczołami śluzowymi, co zwiększa niebezpieczeństwo ich zatkania przy podrażnieniu substancjami chemicznymi zawartymi w powietrzu. WIele dzieci oddycha nie przez nos - a przez buzię - przez co same pozbawiają się naturalnego filtrowania powietrza. W dodatku częstotliwość ich oddechu jest większa niż dorosłego - przez co częściej pobierają zanieczyszczone powietrze do płuc.

Ochrona przed:

 • smogiem,
 • pyłkami roślin zawartymi w powietrzu,
 • redukcja ekspozycji na alergeny,
 • profilaktyka zakażenia wirusami
 • i bakteriami.

FILTR:

Wewnątrz maski znajduje się kieszeń do której wprowadzamy wielowarstwowy filtr N99 z aktywnym węglem.Zatrzymuje on 99% różnego rodzaju zanieczyszczeń z powietrza. Filtr jest wymienny, a jego okres działania wynosi ok. 30 godz. aktywnego użytkowania, w zanieczyszczonym środowisku. Gorąco zachęcamy do jednoczesnego zakupu maski wraz z filtrami zapasowymi ze względów oszczędnościowych.


Dbając o Państwa budżet - zapraszamy do zaopatrzenia się w zapas wymiennych filtrów do masek - w ramach jednej przesyłki.

INSTRUKCJA ZAKŁADANIA:

instrukcja zakładania maski

1. Rozciągnij maskę

2. Włóż filtr PM 2,5 do kieszonkia

3. Dopasuj maskę do twarzywa

4. Wyreguluj nosek aby przylegał KONSERWACJA:

Maski dziecięce można prać ręcznie po uprzednim wyciągnięciu filtra.

Po użyciu maskę należy przetrzymywać w czystym oraz suchym pomieszczeniu.

Parametry masek

 • Wzór: 

  beżowa w "kropki"

 • Materiał: 

  bawełna

 • Filtr w opakowaniu: 

  tak

 • Dodatkowy filtr (zapasowy): 

  nie

 • Przeznaczenie: 

  na co dzień dla dzieci

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...